Szanowni Państwo,

Prowadzony jest odczyt podzielników ciepła. Harmonogram z informacjami o godzinach i datach odczytu jest umieszczony na naszej stronie w zakładce aktualności.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 22 779 40 27 w.11

OSM

 

 

x

Informacje o osiedlu

Osiedle „Tysiąclecia” w Otwocku zlokalizowane jest u zbiegu ulic Warszawskiej, Czaplickiego oraz Dłuskiego (przy stacji PKP Otwock) w bezpośredniej bliskości komunikacji miejskiej, przedszkola oraz liceum. W skład osiedla wchodzi 17 budynków wielorodzinnych o łącznej liczbie 668 lokali mieszkalnych, których powierzchnia wynosi 29 448 m2. Na osiedlu zlokalizowane są również dwa pawilony handlowo usługowe przy ul Czaplickiego (apteka) oraz przy ul. Warszawskiej gdzie mieści się min. przychodnia lekarska, fryzjer, sklep spożywczy, sklep elektroniczny oraz restauracja.

Osiedle charakteryzuje się położeniem w cichym spokojnym miejscu w otoczeniu zieleni. Na jego terenie znajdują się trzy place zabaw dla dzieci oraz droga osiedlowa przy której zlokalizowane są cztery parkingi oraz zatoki postojowe dla mieszkańców, a także wielostanowiskowy zamykany garaż oraz zespół garaży murowanych i blaszanych.

Zasoby

  • 17 budynków mieszkalnych,
  • 2 pawilony handlowo – usługowe,
  • 668 lokali mieszkaniowych o łącznej powierzchni użytkowej 29 448 m2.