Szanowni Państwo,

Prowadzony jest odczyt podzielników ciepła. Harmonogram z informacjami o godzinach i datach odczytu jest umieszczony na naszej stronie w zakładce aktualności.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 22 779 40 27 w.11

OSM

 

 

x

Osiedla „ Batorego” i „Zygmunta”  zlokalizowane są w dwóch miejscach,  u zbiegu ulic Przewoska , Szkolna i Zygmunta oraz wzdłuż ulicy Batorego. Na osiedlu Batorego znajduje się 20 budynków mieszkalnych wielorodzinnych  wybudowanych w latach 70-tych, w tym jeden blok wojskowy należący do wspólnoty mieszkaniowej. Znajdują się również dwa budynki użytkowe, w którym mieści się administracja osiedla, apteka, sklep spożywczy, przedszkole, zakład kosmetyczny, klub osiedlowy „Batory” oraz pawilon użytkowy sklepu Biedronka . Na jego terenie znajduje się droga wewnętrzna przy, której umiejscowione są parkingi samochodowe oraz zespół garaży murowanych i blaszanych.  Osiedle posiada 3 place zabaw, a dzięki otoczeniu lasu jest miejscem cichym i spokojnym dla bawiących się dzieci. W najbliższej okolicy Osiedla Batorego znajduje się szereg obiektów użyteczności publicznej takich jak  Szpital Powiatowy, sklepy wielobranżowe , bazar, piekarnia, sklep Biedronka, przystanki autobusowe linii Otwock – Warszawa.

  • 20 budynków mieszkalnych
  • 2 pawilony handlowo- usługowe
  • 500 lokali mieszkaniowych

Osiedle „ Zygmunta” w Otwocku zlokalizowane jest w trójkącie ulic Przewoska , Szkolna i Zygmunta. Nasza inwestycja to kompleks 3 budynków wybudowanych w latach 70-tych oraz jednego budynku w 2005r. Najnowszy budynek wyposażony jest w podziemny parking a każdy blok posiada oddzielne przyległe parkingi.   Bliskość zieleni, znakomite połączenie komunikacyjne z Warszawą, oraz place zabaw dla dzieci pozwalają mieszkańcom miło  spędzić tu czas. W okolicy mieści się szkoła podstawowa ,sklepy wielobranżowe, bazar, sklep ogrodniczy, przedszkole . Na terenie osiedla rośnie zabytkowy dąb , który jest atrakcją oraz dumą przyrodniczą osiedla.

  • 4 budynki mieszkalne
  • 270  lokali mieszkaniowych