Szanowni Państwo,

W związku z trwającym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii oraz coraz większą liczbą przypadków zachorowań na COVID-19 spowodowanych rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, mając na celu Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników Spółdzielni,  zachęcamy Państwa do załatwiania spraw telefonicznie lub drogą elektroniczną.

 

x

Osiedle „Śródmieście” w Otwocku zlokalizowane jest u zbiegu ulic Andriollego, Poniatowskiego oraz ulicy Karczewskiej i  Wroniej w bliskości przedszkola oraz szkoły Podstawowej. W skład osiedla wchodzą 33 budynki wielorodzinne o łącznej liczbie 1002 lokali mieszkalnych. Na osiedlu zlokalizowany jest  jeden pawilon handlowo usługowy przy ul. Poniatowskiego gdzie mieści się min. fryzjer, sklep spożywczy,  sklep sportowy, sklep komputerowy, sklep jubilerski oraz biuro turystyczne.

Osiedle charakteryzuje się położeniem w cichym i spokojnym miejscu w otoczeniu zieleni. Na jego terenie znajdują się place zabaw dla dzieci, parkingi oraz zatoki postojowe dla mieszkańców.

  • 33 budynki mieszkalne,
  • 1 pawilon handlowo – usługowy,
  • 1002 lokali mieszkaniowych.