Szanowni Państwo,

W związku z trwającym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii oraz coraz większą liczbą przypadków zachorowań na COVID-19 spowodowanych rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, mając na celu Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników Spółdzielni,  zachęcamy Państwa do załatwiania spraw telefonicznie lub drogą elektroniczną.

 

 

x

Otwocka Spółdzielnia Mieszkaniowa posiada na wynajem, od zaraz, lokal użytkowy o powierzchni 440,06m2 położony w Otwocku przy ul Poniatowskiego 1.

 Oferowany lokal mieści się na I piętrze w budynku pawilonu handlowego usytuowanego bezpośrednio przy ul. Poniatowskiego.

Istnieje możliwość podziału lokalu na dwa mniejsze.

Istnieje również możliwość łatwego połączenia z drugim lokalem o powierzchni 223,66m² na tej samej kondygnacji wykorzystywanego dotychczas na klubo-kawiarnię z dużym zapleczem kuchennym (obecnie pomieszczenie jest wolne i dostępne od zaraz).

Szczegółowe informacje oraz możliwość obejrzenia lokalu można uzyskać w dziale Eksploatacji OSM ,pokój nr 16, tel.22 779 37 46 lub w administracji osiedla Śródmieście tel. 22 779-40-28 wew.50.